Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський матрацний завод влаштував День відкритих дверей

Олександрійський матрацний завод влаштував День відкритих дверей

22 серпня відбувся День відкритих дверей на виробництві ТОВ "Катеринославські меблеві майстерні", про це повідомляє Олександрійський міськрайоний центр зайнятості.

Екскурсію по підприємству провів начальник відділу технічного контролю Ємельянов Олег Олександрович. Він докладно ознайомив відвідувачів з технологічним ланцюжком виробництва продукції, робочими місцями, перспективою розвитку підприємства та відповів на чисельні запитання присутніх. По закінченню заходу   інспектор з  кадрів Кучнова Наталія Вячеславівна розповіла про соціально-побутові умови на підприємстві та запропонувала тим, хто визначився із працевлаштуванням, заповнити анкети.

Підприємство працює в м. Олександрії, спеціалізується на виробництві ортопедичних матраців, успішно зарекомендувало свою продукцію як в Україні, так і за кордоном. Сучасне виробництво, високотехнологічне обладнання, стабільна робота підприємства приваблюють працівників, в першу чергу молодь. Сьогодні є потреба підприємства в швачках, операторах пакувальних автоматів, складальників деталей та виробів. ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» займає перше місце в Україні серед виробників матраців та випускає понад 500 видів такої продукції.

Нагадаємо, що нещодавно Олександрійський центр зайнятості влаштував прес-тур на завод "Віра -Сервіс Інтермаш".

0    1626     28.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!