Новини

на попередню сторiнку

Олександрія у десятці міст з чистим повітрям

Олександрія  у десятці міст з чистим повітрям

Першими у рейтингу міст з чистим повітрям Горішні Плавні Полтавської області, неподалік, на третьому місті, Світловодськ.  Олександрія також потрапила до цього  списку, але вже на десятому місці. До міст-щасливчиків входять також Тернопіль, Бровари, Івано-Франківськ, Чернігів, Харків, Чернівці, Ізмаїл. Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV. За словами вчених, чим менше населення міста, кількість промислових заводів і транспорту у ньому - тим чистіше там повітря.

Як зазначає телеканал, центральна радіофізична обсерваторія щодня вимірює рівень забрудненості атмосферного повітря у різних куточках України. Спеціальні пости спостереження є у 39 містах України. Лише у Києві таких 16. За результатами їх спостережень, фахівці сформували спеціальний рейтинг. 

У той же час за підсумками першого півріччя 2018 року у списку найзабрудненіших міст України лідирує - Маріуполь. За ними йдуть: Одеса, Луцьк, Кам’янське, Дніпро, Київ, Миколаїв, Слов'янськ, Кривий Ріг і Краматорськ.  В атмосфері цих міст виявили вміст 22 токсичних речовин, в тому числі і 8 важких металів. Основні причини атмосферних забруднень - автотранспорт, дими з металургійних чи й інших заводів. Не малу роль відіграють і природні умови. 

0    526     27.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!