Новини

на попередню сторiнку

Олександрія на 175-му місці у національному освітньому рейтингу

Олександрія на 175-му місці у національному освітньому рейтингу

Система зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) дозволяє аналізувати рівень підготовки випускників у масштабах міста, області чи всієї країни. Цьогоріч лідером у рейтингу – 2018 серед усіх міст України, де проводилося ЗНО, стало невелике місто Борщів Тернопільської області (11 тисяч жителів). Про це повідомляє інформаційна агенція CBN – Центральноукраїнське бюро новин з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

У рейтингу обласних центрів впевнено тримає лідерство Львів, минулорічний переможець Київ опустився на третє місце, пропустивши вперед Тернопіль. Кропивницький зайняв 13 місце, піднявшись на три сходинки у порівнянні з 2017 роком.

Серед міст Кіровоградської області першість належить Кропивницькому, який у загальнодержавному рейтингу зайняв 121 місце, за ним – Олександрія на 175-му. Решта міст і селищ області тримаються у кінці третьої сотні або знаходяться ще нижче.

Загалом в Україні тести складали 185 тисяч 373 учні. 48 тисяч 126 з них не змогли скласти щонайменше один предмет. Це 26% від загальної кількості цьогорічних випускників, які складали тести.

Фото"Pixabay"

0    515     27.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!