Новини

на попередню сторiнку

На День Незалежності на Кіровоградщині народилися вісім немовлят

На День Незалежності на Кіровоградщині народилися вісім немовлят

На День Незалежності України в Кіровоградській області з’явилися на світ вісім малюків – чотири хлопчики та чотири дівчинки. Пологи відбулись у Кропивницькому, Голованівську, Світловодську, Знам'янці та Добровеличківці. Про це повідомляє прес-секретар ГТУЮ у Кіровоградській області Катерина Ободовська.

Щоб скористатися послугою Мін’юсту й отримати документи немовлят у пологових будинках, молодим батькам потрібно надати фахівцям відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які чергують у лікарнях, кілька документів.

Для отримання свідоцтва про народження дитини – медичне свідоцтво про народження (форма №103/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України №545); паспорт батька або матері; свідоцтво про шлюб або заяву матері. Для отримання довідки про місце реєстрації малюка – свідоцтво про народження; паспорти батьків; квитанцію про сплату адмінзбору; документи, що підтверджують право на проживання. Якщо чоловік із жінкою проживають за різними адресами, до пакету документів слід також додати заяву, що посвідчує згоду одного з батьків на реєстрацію дитини.

Нагадаємо, що нещодавно на Кіровоградщині одружилася рекордна кількість пар.

0    412     27.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!