Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому учасники АТО можуть отримати психологічну реабілітацію

У Кропивницькому учасники АТО можуть отримати психологічну реабілітацію

Кожен учасник АТО має право на безкоштовну психологічну реабілітацію. Кіровоградський госпіталь отримав ліцензію та код на надання послуг з психологічної реабілітації. Про це «Олександрійським новинам» повідомила начальник Управління соціального захисту населення Олександрійської РДА.

Для того щоб учасник АТО отримав психологічну реабілітацію, йому необхідно звернуся до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації. Для осіб які переселилися з тимчасово окупованої території, за місцем фактичного проживання. Після звернення потрібно написати заяву, також до заяви додається документ підтвердження статусу учасника АТО, крім цього потрібен документ що підтверджує безпосередньо участь саме у зоні АТО.

З поточного року змінено механізм надання послуг з психологічної реабілітації. Нині учасник АТО може сам обирати санаторій для лікування. На разі існує 5 закладів які мають ліцензію та спеціальний код що надає право надавати психологічну реабілітацію. Кропивницький госпіталь має цей код та ліцензію і може безпосередньо надати послуги з психологічної реабілітації.

0    760     23.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!