Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині понад півтисячі поліцейських забезпечать порядок під час масових заходів

На Кіровоградщині понад півтисячі поліцейських забезпечать порядок під час масових заходів

23 та 24 серпня на території Кіровоградської області заплановано проведення культурно-розважальних заходів із нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України. У зв’язку з цим, до охорони публічного порядку буде задіяна додаткова кількість працівників поліції, повідомляє сектор комунікації поліції в Кіровоградській області.

У четвер, 23 серпня, на Кіровоградщині відбудеться майже 50 святкових заходів за участі понад 10 тисяч громадян. Більше 190 поліцейських слідкуватимуть за дотриманням правопорядку.

У п’ятницю, 24 серпня, на території області заплановано проведення понад 40 заходів, у яких візьмуть участь більше 15 тисяч громадян. Охорону публічного порядку забезпечуватимуть понад 330 працівників поліції.

Поліцейські звертаються до жителів та гостей області з проханням поводитися ввічливо, з повагою ставитися один до одного, дотримуватися порядку, якщо ви помітите залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером «102».

Нагадаємо що в Олександрії пройдуть розважальні заходи в честь державних свят.

Фото"Pixabay"

0    3192     22.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!