Новини

на попередню сторiнку

180 кущів коноплі вилучили поліцейські у трьох жителів Олександрії

180 кущів коноплі вилучили поліцейські у трьох жителів Олександрії

Олександрійські поліцейські виявили 180 кущів коноплі на території трьох будинків міста. Під час санкціонованих обшуків, вилучено рослини, що можуть містити нарковмісні речовини.

«У рамках проведення операції «Мак» була реалізована інформація, яка раніше надійшла до Олександрійського міського відділу поліції. Вона стосується того, що мешканці міста вирощують на городах рослини, які містять наркотичну речовину. В наслідок санкціонованих обшуків у трьох домовлодіннях міста 15 і 16 серпня, вилучено 180 кущів рослин, які схожі на коноплю. Рослини направлено на експертизу», - повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

Вирощували небезпечні для життя рослини, що можуть використовуватись для здобуття незаконного заробітку, 35 річний олександрієць, що вже має судимість за скоєння злочинів та 37-річний громадянин і 60-річний олександрієць.

За фактом порушено кримінальні провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України. Відповідна стаття передбачає покарання за посів або вирощування снотворного маку чи конопель. За згаданою частиною статті ККУ відповідальність передбачена саме за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п'ятдесяти рослин. За це всім правопорушникам може «світити» штраф від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

0    3353     22.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!