Новини

на попередню сторiнку

У олександрійця таємно викрали телефон, але злодій втік недалеко

У олександрійця таємно викрали телефон, але злодій втік недалеко

41-річний житель міста Олександрії зранку 19 серпня, на вулиці Козацькій, позбавився власного телефону відомої марки «Lenovo». Повідомлення про крадіжку телефону надійшло до міськвідділу поліції о 10.00, коли один з учасників компанії, яка зібралась для спільного проведення дозвілля, помітив крадіжку. Крадія, поліція, почала оперативно вираховувати.

«Завдяки проведеним слідчо-розшуковим заходам, у скоєні злочину викрито 37 річного жителя міста. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України», - повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

Нагадаємо, що відповідальність за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України передбачена за таємне викрадення чужого майна (крадіжку). Цей злочин карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Фото"Pixabay"

0    2829     22.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!