Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські енергетики ремонтували і обслуговували 331 кілометр повітряних ліній

Олександрійські енергетики ремонтували і обслуговували 331 кілометр повітряних ліній

Олександрійські енергетики за 7 місяців провели капітальній ремонти та обслуговування 331 кілометра ліній електропередач. Про проведену роботу енергетиками повідомив на своїй сторінці у фейсбук прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго» Сергій Богомільчук.

«Персоналом Олександрійського району електричних мереж виконано капітальний ремонт 50 кілометрів ПЛ-0,4 кВ, 33 кілометрів повітряних ліній 6-10 кВ, 6 кілометрів кабельних ліній та 48 трансформаторних підстанцій. Обслужено 129 кілометрів ПЛ-0,4 кВ, 78 кілометрів повітряних ліній 6-10 кВ, більше 35 кілометрів кабельних ліній різних класів напруги, 215 трансформаторних підстанцій. В рамках інвестиційної програми тривають роботи по реконструкції повітряних ліній 0,4 кВ в районах ЗНЗ №8 і міської лікарні», - повідомив С.Богомільчук.

За інформацією компанії, Олександрія та Олександрійський район входить до трійки лідерів за показником споживання електроенергії. «Очолює обласний центр, входять Олександрійський та Світловодський РЕМ, а Олександрійський район може ще й похвалитися найбільшою в області протяжністю електромереж», зазначає пре-секретар компанії у повідомленні.

0    2787     22.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!