Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині закінчується термін подання заяв для отримання компенсації за невикористану субсидію

На Олександрійщині закінчується термін подання заяв для отримання компенсації за невикористану субсидію

Менш як два тижні залишилось жителям Олександрійського району, щоб подати заяви до органів соцзахисту та отримати  кошти за невикористану субсидію. Термін подання заяв спливає 31 серпня. Про це «Олександрійським новинам» повідомила начальник Управління соціального захисту населення Олександрійської РДА.

Вже другий рік поспіль триває програма грошової компенсації за невикористану субсидію. Ця програма спрямована на те, щоб громадяни, які економно споживали електроенергію або газ для опалення власних будинків чи квартир, мали право на отримання грошей за свою економію.

За невикористані ресурси встановлена максимальна сума компенсації.

Якщо людина зекономила понад 150 кіловатів електроенергії, розмір компенсації складатиме 135 грн. За зекономлені 100 кубометрів газу, людина отримає 695 грн. 79 коп. У випадку, коли вдалося зекономити менше зазначених норм, сума компенсації може бути меншою.

Для громадян, які до 31 серпня не встигли подати заяву в управління соцзахисту з поважних причин, термін подачі заяв подовжиться ще на місяць.

Списки людей, які мають право на компенсацію, управлінню соцзахисту надають організації-надавачі послуг. Інформація надана сільським та селищним радам для подальшого інформування населення.

Щоб мати шанс отримати кошти за невикористану електроенергію або газ, необхідно звернутися до управління соцзахисту, написати заяву довільного зразка та вказати номер рахунку, якщо людина бажає одержати кошти на банківську картку. 

0    1644     20.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!