Новини

на попередню сторiнку

Олександрійців навчали правильно фотографуватися

Олександрійців навчали правильно фотографуватися

Майстер-клас з професійної фотозйомки «Зроби своє літо незабутнім» відбувся в Олександрійській міській бібліотеці для юнацтва сьогодні, 16 серпня. Вчила олександрійців робити якісні знімки молодий місцевий фотограф Наталія Груша.

 В епоху розвитку соціальних мереж гарні фотографії тема досить актуальна. Але далеко не кожен знає, як правильного фотографуватися, тому результат дуже часто розчаровує. Саме тому, на думку фотографа, цей майстер-клас буде корисним для всіх, хто його відвідав.

«Спілкуючись зі своїми клієнтами, я розумію, що не всі знають, як взагалі відбувається фотосесія та як до неї підготуватися. Мені надходить дуже багато питань, і я вирішила їх об’єднати в одну велику лекцію та розповісти про одяг для фотосесії - який буде гарно виглядати у кадрі, а який краще не одягати, про цікаві місця для фотозйомки та як обрати фотографа. Дуже часто люди не знають, як і де його знайти» - розповіла журналістам «Олександрійських новин» фотограф Наталія Груша.

 Наталія Груша фотографує ще змалечку, але заробляти на цьому гроші вирішила 2 роки тому. Навчалися дівчина на фінансиста, але фотограф – це її покликання. Наталія фотографує весілля, випускні та інші щасливі моменти у житті олександрійців.

Зараз молодий фотограф працює над новим фотопроектом. Це має бути одна із гострих соціальних тем сьогодення.0    843     16.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!