Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині зафіксовано крадіжки електроенергетичного обладнання

На Кіровоградщині  зафіксовано крадіжки електроенергетичного обладнання

З початку року на території області скоєно 51 крадіжку електроенергетичного обладнання та матеріалів. Зловмисники діють вандальними методами, залишаючи після себе зіпсовані трансформатори і лінії електропередачі, відключені від електропостачання вулиці, а подекуди й цілі населені пункти, про це повідомляє прес-секретар ПрАТ "Кіровоградобленерго" Сергій Богомільчук.

Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» звертається до жителів області з проханням невідкладно повідомляти про підозрілих осіб, які здійснюють роботи в безпосередній близькості від трансформаторних підстанцій чи металевих опор високовольтних ліній електропередачі, випадки крадіжок з інших електроенергетичних об`єктів, інформувати про діяльність скупників викраденого майна.

Автономер, марка, колір автомобіля, на якому пересуваються дані особи, опис їхньої зовнішності, інша інформація про них – все це може суттєво посприяти припиненню протиправної діяльності та притягненню розкрадачів до відповідальності.

За статтею 194-1 кримінального кодексу України «Умисне пошкодження об’єктів електроенергетики» передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років, а у випадку настання тяжких наслідків  якщо, наприклад, від ураження електричним струмом загине людина – до 15 років.

Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» гарантує винагороду і нерозголошення отриманих відомостей про особу заявника та анонімність спілкування перед третіми особами.

Телефони оперативного чергового служби захисту економікиПрАТ «Кіровоградобленерго»: (0522) 35-82-31, (067) 520-40-79 (цілодобово).0    2063     16.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!