Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські кранобудівники розробили і виготовили унікальний кран для металургів

Олександрійські кранобудівники розробили і виготовили унікальний кран для металургів

Олександрійські кранобудівники спроектували, побудували і відвантажили перший з двох унікальних кранів, які працюватимуть на найбільшому українському металургійному підприємстві - Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча. Про це «Олександрійським новинам» повідомив керівник підприємства «Віра-Сервіс Інтермаш» Михайло Сулятицький.

«Це замовлення на ММК Ілліча в Маріуполь. Один кран - 16-тонний, ми вже його відвантажили і, сподіваюсь, у вересні місяці, почнемо монтажні роботи. А другий кран унікальний тим, що ми його самі спроектували. Це однобалочний кран вантажопідйомністю 20/5. Тут є спеціальні технічні рішення і цей кран для нас був новинкою. Ми спроектували, зробили і закінчуємо його виготовлення. До кінця місяця ми повністю відвантажимо його.

Унікальність крану в тому що він однобалочний і він має потужну основну прольотну балку, яка витримує вантаж фактично 25 тон. Проліт крану 33,5 метри», - уточнив подробиці виконання унікального машинобудівного проекту директор заводу.

Сьогодні на підприємстві працює близько 180 робітників. Середня заробітна плата складає 7 тисяч гривень, а деякі робітники отримують заробітну плату на рівні 20 тисяч гривень.

«Маємо замовлення в основному по Україні. Є і люди на монтажі в Грузії, вони закінчують монтаж козлового крана. В основному працюємо на українському ринку: АрселорМіттал, Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча, Запоріжсталь, Укрзалізниця. Замовлення є. Є перспективи. Є підписані, і є на підпису, контракти. Підприємство стабільно себе почуває на внутрішньому ринку. Крім того є перспективи підписання контрактів у Казахстані, Азербайджані і Грузії», - розповів про сьогоднішній день підприємства М.Сулятицький.

Нагадаємо, нещодавно журналісти міста побували на прес-турі, який організували на підприємстві працівники місцевої служби зайнятості.0    1245     15.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!