Новини

на попередню сторiнку

Фронтмен СКАЙ говорить, що після таких емоцій, як на «Серпневому зорепаді», пишуть пісні

Фронтмен СКАЙ говорить, що після таких емоцій, як на «Серпневому зорепаді», пишуть пісні

Концерти, які дарують сильні емоції слухачам і музикантам стають джерелом натхнення для творчості. Про це розповів журналістам «Олександрійських новин» Олег Собчук, фронтмен гурту СКАЙ одразу після завершення виступу гурту у фіналі фестивалю «Серпневий зорепад».

Відповідаючи на питання, які емоції викликає такий концерт, відомий музикант відповів, що «100% викликає емоції», і вони мають продовження.

«По суті творчість - це емоційна річ. І чим більше, чим яскравіше в тебе емоції, то тим більше ти починаєш творити. Починаєш писати пісні, малювати картини, хто як, у кого як виходить», - говорить О.Собчук.

«Однозначно після таких концертів ти більше заряджаєшся і хочеш далі виступати. Це як наркотик своєрідний», - оцінює наслідки зустрічей музикант.

Фронтмен СКАЙ, схвально оцінив публіку та настрій концерту.

«Супер! Чесно, навіть не чекав, що буде настільки тепло і настільки гаряче і емоційно. Був драйв, були справжні, непідробні взагалі, емоції . круто. Я впевнений, що люди запам’ятають це. І ми теж. Я рахую, що вдалось… Ми отримали масу задоволення. Це було емоційне стерео. Фідбек був хороший», - поділився враженнями із журналістами, О.Собчук.

Нагадаємо ,11 серпня у селі Головківка відбувся фестиваль «Серпневий зорепад», де зірковим гостем був гурт СКАЙ.


Фото Віктора Голобородька

0    5989     14.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!