Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії долають гендерні стереотипи у працевлаштуванні

В Олександрії долають гендерні стереотипи у працевлаштуванні

В Олександрійському центрі зайнятості, за участі психолога районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся семінар з гендерних питань для шукачів роботи. Про подію «Олександрійським новинам» повідомила О. Клочко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Метою даного заходу було спростування наявних гендерних стереотипів у сучасному суспільстві, які впливають на поведінку та професійну діяльність людини.

У рамках заходу його учасників ознайомили зі складовими понять «гендер» та «гендерна рівність», наголошуючи на найбільш поширених хибних уявленнях про професійну компетенцію й самореалізацію, а також шляхах їх подолання. Зазначалося, що роботодавцям забороняється в оголошеннях про наявні вакансії на підприємствах зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, висувати вимоги, що надають перевагу одній із статей, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.

Крім вищезазначених аспектів, фахівці міськрайонного центру зайнятості поінформували шукачів роботи про стан та перспективи розвитку місцевого ринку праці, основні аспекти чинного трудового законодавства, спектр послуг, які служба зайнятості надає клієнтам

0    453     14.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!