Новини

на попередню сторiнку

Новопразька об’єднана громада на Олександрійщині може додати село зі Знам’янщини

Новопразька об’єднана громада на Олександрійщині може додати село зі Знам’янщини

Обласна робоча група прийняла пропозицію про розширення меж Новопразької об’єднаної територіальної громади із включенням у її склад села Пантазіївка Знам’янського району. Цю інформацію оприлюднив перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко на щопонеділковій нараді, повідомляє офіційний сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

На позитивні висновки очікує Устинівський район – об'єднання селища міського типу Устинівка і ще двох суміжних сільських рад, в об’єднавчих процесах село Піщаний Брід і Добровеличківка. «Обласна державна адміністрація підтримувала, підтримує і буде підтримувати об’єднавчі процеси, відповідно до законодавства України», - наголосив Сергій Коваленко, якого цитує сайт ОДА.

Також перший заступник голови облдержадміністрації зауважив, що з усіма районами, де ще не створено жодної ОТГ, проведено тематичні наради, визначено подальші дії, які необхідно здійснити з метою сприяння об’єднавчим процесам. Нині спостерігається тенденція, коли райони рухаються у напрямку створення ОТГ у форматі "один район – одна громада".

0    962     13.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!