Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині збільшилось на 4% офіційно зареєстрованих фірм

На Кіровоградщині збільшилось на 4% офіційно зареєстрованих фірм

Кількість юридичних осіб, що перебувають на обліку в органах фіскальної служби Кіровоградщини, збільшилася на 1127 одиниць або на 4% у порівнянні із серпнем 2017 року.

Разом із тим, кількість фізичних осіб-підприємців зменшилася на 41 особу або на 0,2 %. Про це повідомила заступник начальника обласного управління фіскальної служби Кіровоградщини Тетяна Гавренкова, яку цитують «Олександрійські новини».

На 1 серпня 2018 року на обліку в органах фіскальної служби регіону перебувало 61 тисяча 502 платника податків. Це на понад тисячу платників більше, ніж на цю ж дату 2017 року. Із загальної кількості суб’єктів господарювання, понад 27 тисяч – юридичні особи та понад 34 тисячі – фізичні особи-підприємці… В Окремому реєстрі перебуває на обліку 2825 мешканців Кіровоградщини. Це особи, які через свої релігійні чи інші переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорту», повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.

0    918     13.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!