Новини

на попередню сторiнку

Псевдо-валютник обдурив дівчину і зник із грошима в Олександрії

Псевдо-валютник обдурив дівчину і зник із грошима в Олександрії

Шахрай ввійшов у довіру до жительки Олександрії та «розміняв» гроші так, що у 20-річної жительки Олександрії зникло 2000 гривень. Подія трапилась 7 серпня біля однієї з банківських установ міста на центральному проспекті.

Про випадок журналістам «Олександрійських новин» повідомив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

За інформацією міської поліції, зловмисник попросив розміняти 100 доларів США на гривні. У підсумку він зробив таку оборудку, що 2000 гривень, дівчина позбулася. Зловмисника знайти поки що не вдалось, проте є прикмети шахрая: зріст до 170 сантиметрів, міцна тілобудова, світле волосся із сивиною, з залисинами. Одягнутий був чорну футболку з малюнком та сині джинси.

«Ми нагадуємо громадянам, що не варто користуватись такими способами валютного обміну, як спілкування із невідомими особами на вулиці. Краще і безпечніше скористатись послугами офіційних пунктів обміну валюти та послугами банківських установ. Там є всі необхідні умови та немає таких ризиків», - зазначив у коментарі С.Козловський.

За фактом шахрайства порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

ККУ передбачає відповідальність за такі злочини у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

0    2490     13.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!