Новини

на попередню сторiнку

У об’єднаній громаді в Олександрійському районі вперше на конкурсі обрали директора (відео)

У об’єднаній громаді в Олександрійському районі вперше на конкурсі обрали директора (відео)

Комісія визначила переможця у конкурсі на посаду директора Новопразького навчально-виховного комплексу. Очільником найбільшого навчального закладу Новопразької об’єднаної територіальної громади обрано Ларису Мітленко. Про це повідомляють «Олександрійські новини», журналіст яких був присутнім на засіданні комісії.

Як зазначила голова конкурсної комісії Світлана Михайленко, до кінця року, у відповідності до нових вимог законодавства, будуть проведені ще два конкурси на керівні посади навчальних закладів Олександрійського району у Недогарському навчально-виховному комплексі та Червонокам’янському навчально-виховному об’єднанні.

Про подробиці конкурсу розповіла голова конкурсної комісії Світлана Михайленко.


У конкурсі на посаду директора Новопразького НВК брала участь лише один кандидат, оскільки тільки одна заява та один пакет документів були подані на вакантну посаду.

Положення конкурсу передбачає проходження всіх етапів конкурсу, в тому числі презентацію проекту розвитку, складання тестів та надання відповідей членам конкурсної комісії.

Вакансія з’явилась тоді, коли став добігати кінця контракт із чинним директором закладу, який завершиться у кінці серпня.

За результатами роботи комісії, Лариса Мітленко здобула право продовжити роботу на посаді очільника одного з найбільших навчальних закладів району та новоствореної Новопразької об’єднаної територіальної громади.


0    6336     10.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!