Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська поліція розповіла про вакансії у Нацполіції Кіровоградщини (відео)

Олександрійська поліція розповіла про вакансії у Нацполіції Кіровоградщини (відео)

Головне управління Нацполіції у Кіровоградській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад. Конкурс буде відбуватись з 6 по 27 серпня. Про це повідомив журналістам «Олександрійських новин» Володимир Хвостов, начальник Олександрійського відділу поліції.

За інформацією очільника відділу, є чимало вакантних посад на різних напрямках, але кожен із імовірних кандидатів має відповідати конкурсним вимогам. Такі вакансії відкрито як у міському відділі поліції, так і в районному відділенні так і в інших підрозділах Нацполіції області.

Очільник області повідомив, що для подання заяв необхідно оформити онлайн-заявки.

Щодо матеріального забезпечення, то воно складає близько 7-10 тисяч гривень для звичайного рядового поліцейського. Поліція, за словами керівника міськвідділу, гарантує за виявлення певних здібностей у поліцейського, кар’єрне зростання і посилену увагу до молодих співробітників.

В Олександрійському відділі є 11 вакансій поліцейських.

Детальніше про те, які є вакансії, можна дізнатись з відео.

Всі, хто мають бажання та відповідні якості, можуть отримати додаткову інформацію за телефонами (050) 383 99 96; (096) 523 10 90. Потенційні кандидати можуть звернутись також у Олександрійського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.


0    654     10.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!