Новини

на попередню сторiнку

Судять громадянина Росії, що створив мережу грального бізнесу і дурив людей в Олександрії

Судять громадянина Росії, що створив мережу грального бізнесу і дурив людей в Олександрії

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо організатора злочинної групи, що здійснювала незаконну організацію азартних ігор на території Кіровоградщини. Серед міст, де були організовані гральні заклади, які заборонені українським законодавством є і Олександрія. Про це повідомляє прокуратура Кіровоградської області.

"У ході досудового розслідування встановлено, що організовану злочинну групу (ОЗГ) у сфері грального бізнесу на початку лютого 2017 року утворив та очолив громадянин Російської Федерації.

До ОЗГ окрім нього увійшло ще чотири особи, які протягом 8 місяців всупереч законодавству з метою отримання прибутку здійснювали організацію грального бізнесу на території міст Знам’янка, Світловодськ, Олександрія та міста Кременчук. Приміщення функціонували як Інтернет-клуби та місця розповсюдження державних лотерей, насправді ж там незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу.

У жовтні 2017 року правоохоронні органи викрили незаконну діяльність групи. У ході проведення санкціонованих обшуків вилучено 49 системних блоків, 48 моніторів, 3 ноутбуки, гральні автомати, ключі до них, купюроприймачі, монетоприймачі, чековий термінал, покерний стіл, а також грошові кошти та документацію.

Наразі обвинувальний акт щодо організатора цього грального бізнесу направлено до суду для розгляду по суті. Ще раніше завершено досудове розслідування щодо інших чотирьох учасників групи.

На майно обвинувачених накладено арешт. Остаточну оцінку діям усіх членів вказаного злочинного угрупування надасть суд", - уточнює прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Фото"Pixabay"

0    2389     10.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!