Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині люди піймали злодіїв з екскаватором на викраденні труби

На Кіровоградщині люди піймали злодіїв з екскаватором на викраденні труби

У Світловодську небайдужі громадяни звернули увагу на невідомих осіб, що прибули на територію підприємства з екскаватором.Злодії намагалися вкрасти металеву поливну трубу, а громадяни тим часом зателефонували у поліцію. Про подію повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Під час огляду місця події, поліцейськими було задокументовано факт пошкодження металевої труби. Дозвільні документи на проведення будь-яких робіт у осіб були відсутні.

Двоє громадян виявилися мешканцями Полтавської області, а інші двоє – жителями сусіднього району. Їх особи встановлено. За рішенням суду на техніку накладено арешт.

"Нині працівниками Світловодського відділу поліції розслідується кримінальне провадження, розпочате за статтею15 Кримінального кодексу України «Замах на злочин» та частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України "Крадіжка". За ці дії особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років",- повідомляє Світловодський відділ поліції Кіровоградської області.

0    2178     09.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!