Новини

на попередню сторiнку

600 олександрійців отримали дозвіл на відключення від централізованого опалення

600 олександрійців отримали дозвіл на відключення від централізованого опалення

Більше 600 олександрійців та жителі двох багатоповерхових будівель по вулиці Перспективній, 44а та Ярмарковій, 56 отримали дозвіл на відключення від централізованого опалення. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет сьогодні, 9 серпня.

Як зазначалось на засіданні, рішення ухвалюється після розгляду питання постійно-діючою міжвідомчою комісією, яка проводила засідання 7 серпня.

На засіданні виконкому повідомлено було, що у цьому році жодних більше дозволів не буде надано. Як повідомляє журналіст «Олександрійських новин», члени виконкому зазначили, що почались роботи у тепловій системі міста і тому розглядати інші звернення вже неможливо.

До 1 жовтня жителі квартир мають використати наданий дозвіл та виконати монтажні роботи. Надання дозволу, проте ще не гарантує використання цього права, адже виконком зобов’язує заявників отримати технічні умови на відключення у «Теплокомуненрего», газового господарства та енергетиків. Виконати монтаж автономної системи можливо тільки спеціалізованою організацією.

Фото"Pixabay"

0    2745     09.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!