Новини

на попередню сторiнку

Заступник Олександрійського міського голови підтримує прокуратуру щодо повернення грошей, сплачених управлінням освіти

Заступник Олександрійського міського голови підтримує прокуратуру щодо повернення грошей, сплачених управлінням освіти

Заступник міського голови Сергій Гриценко коментуючи програму «Погляд Богдановича» яка вийшла у світ 5 серпня, розкритикував дії журналістів, вважаючи, що вони не розуміють законодавство, але підтримав позицію обласної прокуратури.

Як відомо, нині продовжується конфлікт між прокуратурою та міським управлінням освіти Олександрійської міської ради. Прокуратура вважає, що міські чиновники протидіють розгляду справи, щодо повернення зайве сплачених бюджетом коштів за харчування дітей і навіть висловлюють постійну вимогу про закриття справи.

Коментуючи запитання журналіста щодо необхідності повернення коштів, про що йде мова у програмі, заступник мера сказав, що він підтримує позицію прокуратури.

«Конкрeтнішe панe Грицeнко, ви за чи проти позиції прокуратури, щодо повернення коштів у бюджeт?» 

«Тільки за».

Також заступник Олександрійського міського голови, прокоментував висловлені у програмі критичні зауваження, щодо обмежувальних заходів по продажу алкоголю в Олександрії та методи їх реалізації.

У програмі журналіст зауважував, що звичайна заборона не вирішить проблему, а дієвим способом боротьби з алкоголізмом є інвестування коштів у освіту: «Розумні, освічені люди п’ють менше і розуміють більше», - говорить журналіст.

Заступник мера з цим не погодився і висловив своє заперечення: «Просто нужно знать законы журналистам…», - коментує зі своєї сторінки, заступник мера.

Нагадаємо, 5 серпня відомий журналіст Андрій Богданович у своїй авторській програмі «Погляд Богдановича» критично оцінив обмежувальні «антиалкогольні» заходи в Олександрії ,зокрема їх виконання та розповів про дивну поведінку управління освіти міста, яка протидіє прокуратурі повернути державні кошти, зайве витрачені на харчування дітей.


0    4561     09.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!