Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі право оренди землі реалізують на земельних торгах

В Олександрійському районі право оренди землі реалізують на земельних торгах

На території Олександрійського району право оренди землі сільськогосподарського призначення державної власності реалізується на земельних торгах. Про це повідомила Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Упродовж липня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 19 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

"Дані земельні ділянки розташовані на територіях Олександрівського, Вільшанського, Новоархангельського, Гайворонського, Онуфріївського, Олександрійського районів. Їх загальна площа становить 285,05 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Завдяки земельним торгам, проведеним у липні 2018 року, до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме 886,8 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони»",- повідомляє Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Фото "Pixabay"

0    606     08.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!