Новини

на попередню сторiнку

Дослідник та мандрівник з Олександрійщини за 13 днів проїхав 1409 кілометрів (відео)

Дослідник та мандрівник з Олександрійщини за 13 днів проїхав 1409 кілометрів (відео)

Дослідник із Приютівської об’єднаної територіальної громади та голова Олександрійського географічного товариства Леонід Балацький втретє об’їхав на велосипеді усю Україну. В цьому році мандрівнику з Олександрійщини склали компанію двоє колег: Віталій Дубовий з Кіровоградського району та Віталій Галат з Компаніївського району Кіровоградщини.

Про свою подорож «Олександрійським новинам» розповів Леонід Балацький.

Транс-український науково-дослідницький велопробіг «Вовчанськ-Рені 2018» тривав 13 днів. Мандрівники розпочали його 21 червня і закінчили 4 липня, проїхавши відстань понад 1409 км з північно-східної до південно-західної точки України. Свою подорож дослідники планували здійснити за 12 днів, але через негоду доводилося зупинятися, і навіть трохи змінювати маршрут.

На відео можна почути про те, як дослідники потрапили у страшну зливу та грозу в Одеській області, де вони ледве врятувалися від негоди.


За один день на своїх велосипедах мандрівники долали понад 100 кілометрів.

Під час велопробігу дослідники побачили 15 великих і середніх річок, 8 водосховищ і озер, а також такі особливості рельєфу, як Середньоросійська височина, Придніпровська низовина, Придніпровська височина, Подільська височина та Причорноморська низовина. За час своєї велоподорожі троє мандрівників проїхали близько 29 українських міст, серед них такі міста-мільйонники, як Харків та Одеса.

Леонід Балацький розповів, що подорож видалася дуже цікавою і плідною. «Ми фотографували практично все: населені пункти, цікаві об’єкти. У нас є фото піщаного кар’єру північно-східної частини України, є фото кам’яного кар’єру, залізорудних кар’єрів із Горішніх Плавнів. Разом ми зібрали близько 1600 фотографій» - поділився здобутками голова місцевого географічного товариства.

Відпочивши від довготривалої мандрівки, дослідники з Кіровоградщини вже планують наступну подорож до місць, які під час цьогорічного велопробігу не встигли дослідити.

«У цьому році у нас не вийшло це зробити, тому що останні два дні у нас закінчувались ресурси, ми були виснажені й не дуже добре все це роздивилися. Треба було ще кілька днів» - розповів Леонід Балацький.

Детальне інтерв’ю із дослідником читайте у новому випуску газети «Городской курьер/Міський кур’єр» та очікуйте незабаром на сайті «Олександрійські новини».

0    4151     08.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!