Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці планують побачення у кінотеатрі, що реставрують на центральній площі міста

Олександрійці планують побачення у кінотеатрі, що реставрують на центральній площі міста

Реставрація колишнього кінотеатру «Жовтень», що може отримати нову назву «Кіно Club» триває. Відновлювальні роботи продовжуються не тільки всередині будівлі, але й на фасаді кінотеатру.

Жителі міста висловлюють позитивне враження від реставрації будівлі і очікують відкриття закладу. Ось такі коментарі вони залишили на офіційній сторінці Кіно Club:

Lilia Aksenenko Bahney: Чекаємо відкриття з нетерпінням. Чоловік сказав, що запросить на побачення, як тільки відкриєтеся.

Снежана Великая: Будівля дуже гарна!В дитинстві пам'ятаю була на фільмові "За двома зайцями" і це було круто! А тепер з нетерпінням чекаю перший фільм за такий довгий час!

Вячеслав Чебышев: Это кинотеатр моего детства (60-е годы ХХ века) и своеобразный символ Александрии. Рад, что его реанимируют. Фильмов посмотрел в нём - немерно. Цена билета была просто смешной, а на хорошие фильмы у двух касс всегда были очереди. Мои сверстники помнят фильмы из серии "Фантомас" или крутой боевик того времени "Великолепная семёрка" с молодым Чарльзом Бронксоном. Эти и другие фильмы я смотрел именно здесь...

Нинель Руденко: Дякуємо за працю. Успіхів та удачі. Як олександрійці цього довго чекали.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що кінотеатр «Жовтень», який планують назвати по-новому, осучаснять на початку 2019 року.
0    1077     08.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!