Новини

на попередню сторiнку

«Серпневий зорепад» на Олександрійщині показав локації фестивалю та додав нові заходи

«Серпневий зорепад» на Олександрійщині показав локації фестивалю та додав нові заходи

Більшість локацій майбутнього фестивалю, що відбудеться 11 серпня, розташовані біля стадіону «ГОЛовківський», що знаходиться у самому центрі села Головківка Олександрійського району. Схему локацій опублікувала у свій сторінці фейсбук, голова оргкомітету фестивалю О.Святець.

Серед місць, які можуть зацікавити відвідувачів: кантрі-крос, конкурс столів української кухні «Фантазії навколо завиванця» та зона спортивних змагань і місце реєстрації рекорду України від «Сильної Олександрійщини». Поруч розміститься алея майстрів та містечко вуличної їжі і буде місцина для «свята пива». Організатори позначили як одну з локацій – фотозону фестивалю.

Біля фотозони та зони спортивних змагань розміститься велика сцена фестивалю. Для бажаючих буде працювати дитяче містечко із атракціонами та шоу мильних бульбашок.

Поруч буде організована стоянка для авто.

Найбільшим концертним заходом свята стане пісенний конкурс художньої самодіяльності за основний приз фестивалю – 20 000 грн. Початок роботи фестивалю - 14.00 год.

Організатором і спонсором фестивалю виступила група компаній «УкрАгроКом».

Завершить фестиваль виступ гурту «С.К.А.Й.» та святковий феєрверк.

 Нещодавно свято селища відзначила Приютівка – центр Приютівської обєднаної грмоади.

«Олександрійські новини» також повідомляли про те, що для відвідування фестивалю запрошуються усі бажаючі, які зможуть скористатись безкоштовними автобусами.

Також повідомлялось про те, що кантрі-крос вперше буде проведено на Кіровоградщині саме у Головківці.
0    2338     08.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!