Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські державні виконавці - лідери по стягненню аліментів

Олександрійські державні виконавці - лідери по стягненню аліментів

Понад 14 тисяч дітей Кіровоградщини отримали виплати з аліментів завдяки роботі державних виконавців управління юстиції Кіровоградщини. Про це розповів журналістам під час прес-конференції Вадим Гуцул, начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

«За час дії першого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває нам вдалося зробити чимало, тому коротко про головне: 64,4 млн грн аліментів стягнуто з безвідповідальних батьків із початку року.

3 750 боржників обмежили в праві виїзду за межі України, а 3 786 неплатників – у праві користування автівками. Ще 3 788 осіб не мають права полювати й користуватися вогнепальною зброєю. Стосовно 679 неплатників аліментів, які не мають офіційного доходу та майна, складено протоколи про вчинення адмінправопорушення. Маємо трійку лідерів, які найкраще спрацювали в напрямі стягнення аліментів».

Перше місце у цій трійці, за інформацією В.Гуцула здобули державні виконавці Олександрійського відділу ДВС, які відпрацювали 10,8 млн. грн. на користь 913 дітей.0    501     07.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!