Новини

на попередню сторiнку

На відключення аналогового телебачення поскаржилось 23 жителя Кіровоградщини

На відключення аналогового телебачення поскаржилось 23 жителя Кіровоградщини

Масових звернень громадян щодо вимкнення аналогового телевізійного мовлення на Кіровоградщині не спостерігається. За інформацією директора обласного контактного центру Андрія Лавруся зафіксовано 23 дзвінки на "гарячу лінію" голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, повідомляє офіційний сайт обласної влади.

На сьогодні в області є 6 телевеж, на яких розташовані передавачі цифрового сигналу – у Кропивницькому, Новоархангельську, Новомиргороді, Новоукраїнці, Олександрії та Устинівці. Найближчим часом планують встановити цифровий передавач у Смоліному.

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ніна Рахуба зазначила, що в торгівельних мережах області наявні тюнери цифрового телебачення. Ціни на них, за даними моніторингу, не змінилися – від 440 грн. залежно від оптової ціни постачальника. Державне регулювання цін на такі товари не розповсюджується. Проте ще у 2012 році тюнерами Т2 було забезпечено пільгові категорії населення області.

За словами директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олександра Догарова, 21 тисячу цифрових передавачів було надано особам з інвалідністю та сім'ям, які мали на утриманні людей з інвалідністю, а також малозабезпеченим і отримувачам субсидій.

За інформацією представника Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в області Сергія Каракуліна, 1 серпня Кіровоградська область була відключена від аналогового мовлення. Однак сьогодні телеглядачі мають змогу дивитися декілька каналів на аналогових передавачах - «UA: Перший» та канал «Кіровоград», а також «2+2» у Кропивницькому (на базі ліцензії ТРК «Стимул») і Гайвороні. Ці канали залишатимуться на аналоговому сигналі в області до 31 грудня цього року.

Нагадаємо, Олександрія, як і вся територія Кіровоградщини, стала тією територією України де з 1 серпня вимкнено аналоговий сигнал телебачення.

Напередодні почалась рекламна кампанія щодо переходу на цифрове телевізійне мовлення.

Фото"Piхabay"

0    2087     07.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!