Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії з’явилась трійка грабіжників, що вихопили смартфон з рук посеред вулиці

В Олександрії з’явилась трійка грабіжників, що вихопили смартфон з рук посеред вулиці

Трійка злочинців напали на жителя міста та вихопили у нього телефон. Всі втекли у напрямку центрального ринку міста. Інформацію про напад підтвердив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський. Він повідомив прикмети які відомі та на які вказав потерпілий. Ці прикмети можливо допоможуть знайти грабіжників чи упередити схожі злочини.

«Нападники мають такі прикмети. Перший – віком 30-35 років, зріст 180 см, середня статура, джинси темного кольору. Другий чоловік: 30-35 років, середня статура, зріст близько 170 см, зелена футболка і темні бріджи. Третій нападник: вік 30-35 років, зріст - 170 см, середня статура», - повідомив С. Козловський.

Подія трапилась 31 липня зранку. Потерпілим є 30-річний олександрієць, який йшов за своїми справами о 8.35 в районі перехрестя вулиць Перспективної і Братської.

Злочинці діяли гуртом. Вони штовхнули жертву на землю і коли той впав та випустив з рук телефон, вихопили його і втекли.

За інформацією С.Козловського, порушено кримінальне провадження за ч. 2 статті 186 Кримінального кодексу України, тобто за статтею, що передбачає відповідальність за грабіж. Тривають слідчі дії.

Фото" Pixabay"

0    1391     07.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!