Новини

на попередню сторiнку

На «Серпневий зорепад» із концертом СКАЙ є безкоштовні автобуси для олександрійців

На «Серпневий зорепад» із концертом СКАЙ є безкоштовні автобуси для олександрійців

Олександрійці, які бажають взяти участь у фестивалі «Серпневий зорепад», який відбуватиметься цього року у селі Головківка Приютівської об’єднаної територіальної громади, мають змогу під’їхати на цікавий захід автобусом. У зворотному напрямку, одразу після святкового феєрверку,  автобуси рушать до Олександрії. Цю інформацію підтвердила «Олександрійським новинам» представник оргкомітету фестивалю Олена Святець.

Також на своїй сторінці у фейсбук, вона повідомила: «Гарна новина для мешканців і гостей Олександрії! Для вас ми підготували спеціальні автобуси, які безкоштовно доставлять вас у Головківку на фестиваль «Серпневий зорепад». Відправлення автобусів від готелю «Дружба» о 13.00 год. Повернутися в Олександрії ви зможете тими ж автобусами. Відправлення із Головківки – через 15 хв. після фінального фейєрверку. Важливо! Автобуси будуть відправлятися по заповнюваності.

Нагадаємо, фестиваль відбудеться 11 серпня у селі Головківка Олександрыйського району. Він традиційно відбувається у одній із садиб, де працює компанія «Украгроком». Для того, щоб там відбувся масштабний захід, який вважається своєрідним святом ужинок украгрокомівців, необхідно перемогти у конкурсі. Минулого року перемогу здобув колектив з Головківки. 

0    2867     07.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!