Новини

на попередню сторiнку

Палац культури в Олександрії змусив працівника сидіти біля дверей із стільцем

Палац культури в Олександрії змусив працівника сидіти біля дверей із стільцем

Співробітник Палацу культури «Світлопільський», який працював пожежником, спочатку став сторожем, а потім його перевели на посаду двірника і зрештою створили умови, які змусили б його залишити посаду. Проте через суд та завдяки втручанню Держохоронпраці, працівник довів незаконність дій управління культури і туризму міської ради на чолі з Ольгою Переведенцевою та керівником закладу Юлією Сосною. Про це йде мова у рішенні Олександрійського міськрайонного суду.

Співробітнику Палацу культури, як зазначено у тексті судового рішення, повідомили про переведення на іншу посаду усно. Співробітник закладу одразу з цим не погодився і саме тому «звернувся за роз'ясненнями до керівників, які відмовились з ним навіть розмовляти, тому він звернувся до директора ПК «Світлопільський» з письмовим проханням надати йому для ознайомлення наказ про переведення на посаду двірника. Не отримавши ніякої відповіді, 27.12.2016 року він повторно направив на адресу директора заяву аналогічного змісту. Тільки після цього його таки було ознайомлено з наказом про переведення, відповідно до якого його було переведено на посаду двірника 2-го розряду на час відсутності основного працівника у зв'язку з службовою необхідністю з окладом згідно штатного розпису. З наказом він не був згоден, про що в ньому зробив запис».

Конфлікт продовжився і закінчився тоді, коли адміністрація оголосила за два дні дві догани і перестала допускати на робоче місце. Після звернення працівника до Управління Держпраці у Кіровоградській області, наказ директора було скасовано, а час відсутності на робочому місці вирішено вважати вимушеним прогулом. Інспектори виявили під час перевірки порушення трудового законодавства адміністрацією закладу, а саме статей 94 і 95 КЗпП України.

Ситуація отримала скандальну розв’язку, оскільки, щоб залишитись на роботі та виконувати свої обов’язки, працівник змушений був сам забезпечувати себе місцем робити: «На території ПК працює два пости сторожів, коли обидва були зайняті він брав собі столик та стілець, сідав біля дверей і там працював всю зміну», - зазначено у рішенні суду.

Незаконні нарахування, як свідчить інформація судового рішення, здійснювались, як зазначила на суді головний бухгалтер управління культури і туризму Олександрійської міської ради, внаслідок "вказівок директора "підприємства ПК "Світлопільський".

Суд вирішив частково задовольнити вимоги позивача та виплатити йому кошти за вимушений прогул.

Нагадаємо, директором ПК «Світлопільський» є Юлія Сосна, що має досвід роботи медичною сестрою і лаборантом міської СЕС та диплом магістра з менеджменту організацій педагогічного вишу.

0    1421     06.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!