Новини

на попередню сторiнку

СБУ розшукала дезертира і затримала його у Олександрійському району

СБУ розшукала дезертира і затримала його у Олександрійському району

На Олександрійщині, співробітники Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України затримали військовослужбовця Збройних Сил України, який перебував у розшуку з 2014 року.

Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на прес-групу УСБУ в Кіровоградській області.

Правоохоронці встановили, що на початку березня 2014 року старший солдат військової частини з дислокацією в Алушті, самовільно покинув місце проходження служби та не з’явився до нового місця передислокації на материковій частині України. За інформацією СБУ протягом 2015 року чоловік проходив службу за контрактом у лавах Збройних Сил країни-агресора, з яких звільнився та згодом повернувся на Кіровоградщину, звідки він родом.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 408 Кримінального кодексу України, співробітники Служби безпеки затримали дезертира в Олександрійському районі Кіровоградської області.

Тривають слідчі дії з метою перевірки інформації щодо сприяння перебіжчиком військовому командуванню Росії у розвідувально-підривній діяльності проти України, що полягало в анексії АР Крим. Вирішується питання щодо порушення ще одного кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального кодексу України.

0    2446     03.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!