Новини

на попередню сторiнку

Вартість послуг міських бібліотек в Олександрії зросла на 30-50%

Вартість послуг міських бібліотек в Олександрії зросла на 30-50%

Запис у міську бібліотеку для олександрійців коштуватиме з 1 вересня 7 гривень. До цього діяв тариф 5 гривень. Про це повідомляє журналіст "Олександрійських новин".

У тексті рішення виконкому яким затверджено 2 серпня тарифи на платні послуги для населення в Олександрійській міській централізованій бібліотечній системі, ця послуга називається "послугою з оформлення (комплектування) реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотек (квитків, формулярів, тощо)". Для пільгових категорій діє знижка - 5 грн (раніше - 3 грн.).

Найдорожчою послугою бібліотек є "надання послуг з організації та проведення культурно-масових заходів, свят конференції, конкурсів та інших заходів". Вартість цієї послуги тепер становитиме 500 гривень за 1 годину. До цього діяв тариф 250 гривень.

Бібліотеки також вказали термін "ціна договірна" щодо копіювання сторінок документів з бібліотечних фондів та формування бібліографічних списиків і експонування рекламних матеріалів у приміщення або на сайтах бібліотек.

Як зазначено у тексті рішення, надання послуги користування комп’ютером з використанням мережі інтернет для користувача є безкоштовним протягом однієї години. Якщо ж понад встановлену норму, тоді ціна послуги складає 6 гривень.

Попередні тарифи діяли з 2016 року і чинні до 1 вересня 2018 року.

0    470     03.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!