Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська поліція провела до меж області три вантажівки із сміттям від київської фірми

Олександрійська поліція провела до меж області три вантажівки із сміттям від київської фірми

Олександрійські поліцейські, сьогодні, 2 серпня, супроводили три вантажівки, які привезли сміття на місцевий полігон твердих побутових відходів за межі Кіровоградської області. Автівки були завантажені сміттям і водії авто мали документи від київської фірми «Еко-сервіс груп».

«Водії надали товарно-транспортні накладні. Там вказано що вантаж - сміття», - підтвердив інформацію «Олександрійським новинам» начальник Олександрійського міського відділу поліції Володимир Хвостов.

Очільник міського відділу поліції уточнив, що після профілактичної бесіди і враховуючи суспільний резонанс події, водії вантажівок виїхали за межі Кіровоградщини. Їх супроводжували місцеві поліцейські. На межі області їх зустріла патрульна поліції Полтавської області.

Нагадаємо, сьогодні, на засіданні виконкому, керівник громадської муніципальної поліції повідомив, що на шляху до місцевого полігону твердих побутових відходів, були помічені вантажні авто в яких перевозили сміття. Авто прямували на Лікарівське сміттєзвалище, що обслуговує приватне підприємство ТОВ "ЕКОЛОГІЯ" та яке приймає все сміття міста та навколишніх населених пунктів.

Додаткових документів, які необхідні для підтвердження своїх дій, водії вантажівок надати не змогли. Номери авто були зі Львівщини.

Нагадаємо, неподалік селища Пантаївка Олександрійської міської ради виявили звалище сміття, при чому деякі речі явно вказують на їх походження зі Львова.

Нещодавно ухвалено рішення виконкому про затвердження нових тарифів на захоронення відходів на місцевому полігоні твердих побутових відходів.

0    1573     02.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!