Новини

на попередню сторiнку

На дорозі до Олександрії водій помітив пораненого сокола і врятував його з лікарями

На дорозі до Олександрії водій помітив пораненого сокола і врятував його з лікарями

До Олександрійської міської ветеринарної лікарні Держпродспоживслужби звернувся водій, який, прямуючи зі Знам’янки до Олександрії, на узбіччі траси помітив птаха. Той намагався злетіти, але не міг, повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

«Водій не лишився осторонь пташиної біди і привіз птаха – як з’ясувалося, сокола - до лікарів ветеринарної медицини, які під час огляду виявили в нього переломи обох лап. Що призвело до таких травм - невідомо. Соколу надали необхідну допомогу - наклали гіпс, надали рекомендації по догляду за ним водієві, який забрав його», - повідомляють у Держспоживслужбі.

Ветеринарна служба звертається до громадян у прес-релізі із закликом не залишатись байдужими, виявляти гуманність та піклуватись про братів наших менших. «Якщо ви помітили тварину, якій необхідна допомога, не зволікайте і звертайтеся до ветеринарних лікарень Держпродспоживслужби. Ми добре знаємо, що різноманіття тварин стрімко скорочується, тож від нас залежить, чи вбережемо ми їх від загибелі», зазначено у повідомленні.

0    388     02.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!