Новини

на попередню сторiнку

Заборонні знаки на центральній площі Олександрії не погоджувались поліцією

Заборонні знаки на центральній площі Олександрії не погоджувались поліцією

Схема організації дорожнього руху площі соборна в місті Олександрії працівниками управління не погоджувалась. Про це у офіційному листі, копію якого отримали журналісти «Олександрійських новин», повідомив начальник управління патрульної поліції в Кіровоградській області Антон Цюцюра. Відповідь датована 30 липня 2018 року.

У листі, очільник патрульної поліції області вказав, що «встановлення та демонтаж дорожніх знаків без погодження з Міністерством внутрішніх справ України, відповідно до Закону України «Про дорожній рух», заборонено».

Документ також містить посилання на норми законодавства, які вказують, що компетенцією патрульної поліції є погодження проектів та схем організації дорожнього руху, маршрутів руху пасажирського транспорту.

Нагадаємо, раніше міська влада оголосила про створення пішохідної зони на центральній площі міста Олександрії і були ухвалені рішення виконкому щодо встановлення обмежень руху транспорту. Влада запевняла, що площа Соборна влітку «стане комфортною пішохідною зоною відпочинку, закритою для руху транспорту». Мерія запевняла, що «це питання було детально вивчене, обговорене з жителями та узгоджене з перевізниками».

Фото Олександра Кочура зі сторінки у Фейсбук

0    1704     01.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!