Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський центр зайнятості став ближчим до сервісної служби

Олександрійський центр зайнятості став ближчим до сервісної служби

На Кіровоградщині діє 21 підрозділ обласного центру зайнятості: 2 міськрайонні - Кіровоградський та Олександрійський - та 17 міськрайонних та районних філій обласного центру зайнятості. Нарахування допомоги по безробіттю мешканцям області та деякі інші організаційно-господарські функції передані до обласного центру зайнятості. Це зроблено з метою реорганізації державної служби зайнятості яка має поступово перетворитися у сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості.

Про це повідомили «Олександрійські новини» у Кіровоградському обласному центрі зайнятості з посиланням на інформацію заступника директора обласного ЦЗ Богдана Стояна.

На думку одного з очільників обласного центру зайнятості, це жодним чином не вплинуло на можливість громадянам отримувати соціальні послуги та допомогу по безробіттю за місцем проживання чи перебування.

«Ключовим принципом реорганізації Служби є створення соціальної сервісної служби для клієнтів: якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників для роботодавців, а для безробітних та шукачів роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри», - зазначив у коментарі Б.Стоян.

0    663     31.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!