Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині популярними залишаються грецькі імена

На Кіровоградщині популярними залишаються грецькі імена

На Кіровоградщині за статистичними даними Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області в першому півріччі 2018 року, найпопулярнішими є звичні імена, повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на інформацію керівника обласної юстиції Вадим Гуцул.

«Згідно статистичних даних, найпоширенішими жіночими іменами виявилися такі: Анна, Вікторія, Валерія, Софія, Анастасія, Ульяна, Олександра, Кіра, Мілана, Аріна, Варвара, Вероніка та Поліна. Натомість хлопчиків досить часто називали такими іменами, як Олександр, Єгор, Богдан, Матвій, Тимофій, Артем, Макар, Денис, Давид, Марк, Андрій, Нікіта, Максим, Тимур, Ілля і Назар», - говориться у повідомленні.

Як прокоментували «Олександрійським новинам» місцеві філологи, у більшості, згадані імена у більшості є відомими іменами ще з давньогрецьких та давньоримських часів і прийшли в українську культуру через використання православних традицій.

Очільник юстиції зазначив також перелік імен ,які є рідковживаними ,але теж за останній час з’явились у реєстраційних документах новонароджених. «Варто відзначити, що молоді батьки також зрідка надавали перевагу рідковживаним іменам. Серед жіночих – це Ніколь, Мілаша, Євдокія, Мія, Амелія, Ася, Афіна, Амалія, Стелла, Асміна, Елла, Лада, Мілослава, Заріна, Аліка, Маріанна Емілія, Моніка, Зоя, Захра, Рукая, Ясмін, Юлія-Соломія. Серед чоловічих – Мартін, Аміль, Еміль, Амір, Джамал, Іса, Мегді, Рза, Домінік, Соломон, Євфімій, Лука, Тамерлан, Айк, Єлісей, Нікос, Омелян, Крістіан, Авель і Дамір», - говориться у повідомленні.

Фото: Pixabay

0    615     30.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!