Новини

на попередню сторiнку

Податківці роз’яснили хто в Олександрії не платить земельний податок

Податківці роз’яснили хто в Олександрії не платить земельний податок

Олександрійці, які не мають у власності земельну ділянку, але використовують її, не є платниками податку на землю, повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на прес-реліз Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

«Особу, яка володіє нерухомим майном, що розташоване на земельній ділянці, права на яку для такої особи не оформлені, не можна вважати платником земельного податку», - зазначають у спеціальному роз’ясненні податківці області.

Податківці пояснюють, як справляється цей податок із підприємців, що є фізичними особами, а не представниками фірм і підприємств.

«Щодо справляння земельного податку з фізичних осіб – підприємців (далі – ФОП) – платників єдиного податку. ФОП – платник єдиного податку, який використовує будівлі (споруди), їх частини, для провадження господарської діяльності та який оформив відповідно до вимог законодавства свої права на земельну ділянку під такими об’єктами, не повинен сплачувати земельний податок. Також абзац 4 п. 297.1 ст. 297 ПКУ не передбачає звільнення від земельного податку для ФОП – платника єдиного податку у випадку, коли обов’язок по сплаті податку виникає у нього як у співвласника багатоквартирного будинку у складі витрат на управління».

Детальніше із питаннями земельного податку можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства фінансів України.

Нагадаємо, раніше, олександрійські податківці роз’яснили як сплачувати податок на майно громадянам.

Фото: Pixabay

0    617     30.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!