Новини

на попередню сторiнку

Губернатор підсумував успіхи впровадження реформи децентралізації

Губернатор підсумував успіхи впровадження реформи децентралізації

На сьогодні президентська реформа децентралізації влади впроваджується на Кіровоградщині успішно. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, 27 серпня під час публічного звіту в інформаційному агентстві CBN

«Фінансування порівняно з 2016 роком (14 мільйонів) збільшилося вдвічі – до 35 мільйонів гривень, – наголосив Сергій Кузьменко. – На сьогодні ми маємо проведені вибори в 16 громадах. Ці об'єднані територіальні громади отримають близько 100 мільйонів гривень підтримки. Майже вдвічі збільшується забезпечення порівняно з минулим роком. Це гроші на будівництво сільських амбулаторій, будівництво дитсадків у двох громадах, ремонт доріг, освітлення. Ці громади обов’язково стануть успішними. Процес об’єднання добровільний, ми даємо аргументи, чому це вигідно, бо ви отримуєте фінансування з різних джерел».

Губернатор закликав органи місцевого самоврядування, керівників міст та селищ проводити консультації та створювати об'єднані територіальні громади. За словами Сергія Кузьменка саме так, громада матиме можливість надавати більше якісніших послуг жителям громади. 

0    568     27.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!