Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські податківці замінять касові апарати на систему e-Receipt

Олександрійські податківці замінять касові апарати на систему e-Receipt

"Існуюча на сьогодні система реєстрації розрахункових операцій є недосконалою, оскільки доволі обтяжлива, незручна та високовартісна для платника податків. Крім того, вартість реєстраторів, які представлені на ринку касової техніки, висока. Ціни обладнання сягають від 4 до 20 тисяч гривень", - повідомляє Олександрійська об'єднана державна податкова інспекція.

У новій системі e-Receipt пристрої (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) будуть реєструватися онлайн. Це дозволить не подавати паперових документів та не сплачувати абонентської плати за користування системою.

e-Receipt може бути встановлена та підтримуватиметься будь-яким пристроєм. Вона передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця), покупця та ДФС, а також буде інтегрована з Електронним кабінетом платника.

"Електронний чек генеруватиметься, реєструватиметься в системі ДФС і доповнюватиметься QR-кодом, після чого передаватиметься на пристрій. Інформація про фіскальний номер чеку та його QR-код зберігатиметься в e-Receipt та буде доступною для перегляду в Електронному кабінеті платника як платником, так і покупцем. Це дає змогу покупцю у разі необхідності захисту його прав як споживача скористатися електронним чеком на пред’явити його" - зазначено у повідомленні.

Фото: Pixabay

0    4488     27.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!