Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські журналісти виявили у діях партійців політичну корупцію

Олександрійські журналісти виявили у діях партійців політичну корупцію

Зміна керівництва Олександрійської міської організації партії «Батьківщина» відбулось у спосіб, який журналісти олександрійської газети «Городской курьер/Міський кур’єр» охарактеризували як «політична корупція». Номер газети із публікацією розслідування вийшов у світ сьогодні, 26 липня. Розслідуванню присвячено дві сторінки видання.

На думку авторів публікації, зміна керівництва відбулась таємно, без участі активу партії. Про це свідчать коментарі депутатів міськради, які є представниками партії. Зокрема депутат Валентин Жежеря повідомив журналістам газети, що «все було шито-крито» і про, мовляв, проведену ще 30 червня партійну конференцію, не знав ні він, ні люди, які теж підтримують разом із ним цю політичну силу у місті.

Точка зору партійних функціонерів, зокрема заступника голови організації Юлії Демковської полягає у тому, що зміна очільника осередку відбулась саме 30 червня, на другому етапі партійної конференції, яка почалась ще у лютому. Журналісти видання не знайшли жодного іншого підтвердження цій інформації, окрім слів Ю.Демковської. Не виявлено під час ретельного перегляду і вивчення офіційних джерел, жодного фото, допису чи повідомлення про «лютневу» конференцію.


На думку журналістів видання, екс-керівник організації Олена Богоявленська, яка є секретарем міської ради, могла спробувати вести власну політичну гру, яка йшла у розріз із точкою зору очільників. Діяльність О.Богоявленської фактично вивела партію і фракцію партії у міській раді з самостійної політичної гри і перетворила на філіал виконкому.

Журналісти газети також у розслідуванні дізнались про те, ким є новий очільник партійного осередку та чому ця заміна керівництва може мати ознаки політичної корупції.

Нагадаємо, журналісти видання опублікували раніше серію викривальних журналістських розслідувань, де дізнались про таємні і фактичні статки і бізнес-інтереси секретаря ради Олени Богоявленської, а також інших представників міського осередку партії.

0    596     26.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!