Новини

на попередню сторiнку

Символ Олександрії запланували осучаснити на початку 2019 року

Символ Олександрії запланували осучаснити на початку 2019 року

Екс-кінотеатр «Жовтень» на центральній площі міста Олександрії ,який є одним із символів міста Олександрії збереже фасад, але отримає новий внутрішній зміст. Про це повідомив керівник проекту Михайло Бежан. Інформація оприлюднена на фейсбук-сторінці проекту реконструкції кінотеатру «Кіно Club»

«Будівля кінотеатру є пам’яткою архітектури і була збудована ще в 1961 році. Ми не змінюватимемо її фасаду, а осучаснимо саме приміщення до європейського вигляду», - розповів керівник проекту Михаил Бежан.

Як зазначено на сторінці, внутрішнє облаштування колишнього кінотеатру дасть змогу використовувати його як для дітей так і для дорослих і для різної мети, в тому числі для перегляду фільмів та відпочинку.

«Після реконструкції будівлі з’являться не тільки сучасні кінозали, а й міський розважальний центр… У колишньому «Жовтні» має з’явитися два кінозали на 150 місць з можливістю перегляду фільмів у 2D і 3D форматах, дитячий розважальний центр і кафе. У майбутньому планується відновити підвальне приміщення будівлі для розміщення у ньому ресторану з літнім майданчиком», - зазначається у коментарі на сторінці.

Проект обіцяють реалізувати у два етапи, перший з яких планують завершити до початку 2019 року.

Нагадаємо, раніше олександрійцям запропонували обрати назву для відбудованого кінотеатру "Жовтень".

0    543     26.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!