Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії почалась рекламна кампанія щодо вимкнення аналогового ТБ

В Олександрії почалась рекламна кампанія щодо вимкнення аналогового ТБ

Телерадіокомпанія «Контакт-ЛТД» започаткувала постійну роз’яснювальну кампанію щодо вимкнення 31 липня аналогового телевізійного мовлення у Олександрії. У ефірі компанії на власному каналі мовлення та у онлайн-трансляції на ютуб-каналі мовника щоденно виходять у світ ролики із відповідними роз’ясненнями. Телевізійники створили окремий телесюжет про причини відключення та нові можливості, які є у телеглядачів. Про це «Олександрійським новинам» повідомив редактор ТРК «Контакт-ЛТД» Віктор Голобородько.

«Ми підтримуємо точку зору Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та особисто голови Нацради щодо необхідності посилення інформування з питання вимкнення аналогового ТБ. Звісно, необхідно про це говорити, бо більшість телеглядачів які користуються звичайними аналоговим ТБ, відносяться до цього як до імовірності, а не реальності. Ми спілкувались із жителями деяких мікрорайонів міста, зокрема тих, які не мають можливості підключитись до кабельного, то там люди не дуже розуміють, що відбувається. Намагаємось пояснити у особистих зустрічах».

На думку редактора телерадіокомпанії у людини є вибір і тому варто ним скористатись, але зважено підійти до конкретного рішення.

«Головне, на мій погляд у тому, що у людини є вибір - отримувати сигнал цифрового ТБ за допомогою сеттопбоксу, придбати супутниковий комплект прийому чи підключитись до кабельного мовника. Можна просто організувати підключення ТБ і через інтернет. Але звісно для цього треба якісний сигнал і хороша швидкість інтернету… Вибір є, і у кожній конкретній ситуації треба зважено підходити, рахувати, що вигідніше, краще і дешевше. У місті, я думаю, у центральній його частині, і у густонаселених районах, вигідніше мати справу із кабельними мовниками. Там де немає такої можливості – краще придбати супутниковий комплект. Сеттопбокс теж хороший варіант, хоча б тому, що завдяки ньому є можливість переглядати телевізійні новини місцевих мовників. А це дуже важливо, знати що відбувається у місті, районі, області», - прокоментував В.Голобородько.

Нагадаємо, незабаром, а саме 31 липня у місті Олександрії та інших населених пунктах Кіровоградщини відбудеться вимкнення аналогового ТБ.

Як зазначав Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, необхідно підсилити інформаційну кампанію з цього питання. «Пішла місцева інформаційна реклама про вимкнення. Це треба підсилювати, казати більше. Бо практика всіх країн показує, що як би не попереджали – люди кидаються за тюнерами на наступний день після відключення».

0    625     25.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!