Новини

на попередню сторiнку

Смертельне поранення підприємця у олександрійській квартирі, розслідують як самогубство

Смертельне поранення підприємця у олександрійській квартирі, розслідують як самогубство

Смертельне поранення в голову отримав місцевий підприємець, що проживав у будинку по центральному проспекту Олександрії. Лікарі швидкої допомоги, що прибули на місце події намагались порятувати життя 40-річного місцевого підприємця. По дорозі до лікарні, внаслідок отриманого вогнепального поранення, він помер.

Зачинившись у своїй квартирі, в якій молодий чоловік здійснив постріл у голову з пістолета. Зброю знайшли поруч із смертельно пораненим. Слідів злому, пограбування чи взагалі якогось зовнішнього втручання не було помітно, коли життя чоловіка намагались порятувати.

Поліція розслідує подію, що трапилась 21 липня у багатоповерхівці на центральному проспекті, як самогубство. Про це повідомила журналістам «Олександрійських новин» інспектор Олександрійського відділу поліції Оксана Міхно.

«Розслідування у рамках кримінального провадження розпочато за частиною 1 статті 115 з позначкою самогубство. Проводяться оперативно-розшукові заходи, слідчі дії, по встановленню всіх обставин справи», - зазначила інспектор поліції.

0    776     25.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!