Новини

на попередню сторiнку

СБУ закликає жителів Кіровоградщини

СБУ закликає жителів Кіровоградщини

Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає вірян регіону, які планують долучитися до масових заходів у Києві 27-28 липня, не піддаватись провокаціям та уникати спроб нагнітання міжконфесійних конфліктів під час проведення всеукраїнських заходів. Відповідну заяву оприлюднила прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

«СБУ нагадує мешканцям області про те, що у разі виявлення підозрілих предметів, зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності, негайно повідомити про це за номером гарячої лінії УСБУ в Кіровоградській області (0522) 36-13-06 чи на електронну поштову скриньку usbu_kvg@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до обласного Управління СБУ, буде ретельно перевірена в рамках чинного законодавства» - зазначається у заяві служби безпеки.

Нагадаємо, що відповідні заходи планується провести на відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі. З нагоди православного свята у всіх куточках України релігійні та громадські організації проведуть хресні ходи, молебні та літургії.

0    460     25.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!