Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці можуть приєднатися до роти спецпризначенців "Святослав"

Олександрійці можуть приєднатися до роти спецпризначенців

На замовлення Головного управління національної поліції Кіровоградської області,відбувся міні-ярмарок вакансій. У заході взяла участь старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олександрійського відділу поліції ГУНП Кіровоградської області капітан поліції Вікторія Антонішена, повідомив Кіровоградський обласний центр зайнятості.

«У підрозділах Головного управління національної поліції Кіровоградщини залишаються вакантними 10 посад поліцейських роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав»», – розповіла В. Антонішена.

Присутнім надано детальну інформацію про специфіку роботи в органах поліції. Також учасників ознайомили з регламентом набору співробітників: від заявки на участь, тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки, психологічного тестування до співбесіди та спеціальної перевірки.

В. Антонішена зазначила, що серед вимог участі у конкурсі є знання положень чинного законодавства про Національну поліцію, про запобігання корупції, про очищення влади та інших нормативно-правових актів, що регламентують той чи інший напрямок служби.

Захід відвідали більше 10 безробітних громадян. Бажаючі взяти участь у конкурсі на заявлені вакансії отримали особисті консультації.


Нагадаємо, як раніше повідомляли "Олександрійські новини" олександрійців запрошували до лав національної поліції.

Фото: Віктор Голобородько

0    3814     24.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!