Новини

на попередню сторiнку

У Новій Празі розпочнуть ремонт дев'яти доріг та будуть встановлювати вуличне освітлення

У Новій Празі розпочнуть ремонт дев'яти доріг та будуть встановлювати вуличне освітлення

У Новій Празі на ремонт дев’яти вулиць витратять 1 мільйон 590 тисяч гривень та планують затвердити фінансування проектів з відновлення вуличного освітлення. Про це повідомив "Олександрійським новинам" Новопразький селищний голова Богдан Куруп.

Рішення щодо ремонту доріг ухвалили депутати Новопразької селищної радина сесії, що відбулась 23 липня.

Під час розгляду питання ремонту центральної вулиці селища, депутати вирішили розділити кошти з запланованого капітального ремонту центральної вулиці. За рішенням депутатів, роботу будуть вести одразу на декількох ділянках, які потребують цього першочергово. Це вулиці, якими курсують автобуси та якими можна доїхати до закладів соціальної сфери.

За словами Б.Курупа, незабаром планується вирішити і проблему із відновленням вуличного освітлення. Зараз є часткове освітлення центральної вулиці та вулиці Пушкіна. Для вирішення проблеми, виготовлено три проекти і розробляється ще один проект. На наступній сесії депутатам запропонують ухвалити рішення щодо фінансування загаданих проектів, зазначив Б.Куруп.

Нагадаємо, раніше "Олександрійські новини" повідомляли про встановлення у селищі Нова Прага ліхтарів на сонячних батареях

Фото: Pixabay

0    3365     24.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!